O nas

Suplement diety - UROPLUS®

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się polską firmą działającą na rynku farmaceutycznym. Naszym celem jest dostarczanie innowacyjnych produktów o wysokiej jakości i wyjątkowej skuteczności, które poprawiają stan zdrowia pacjentów. Produkcja naszych preparatów odbywa się w wyspecjalizowanych zakładach produkcyjnych posiadających międzynarodowe certyfikaty jakości ISO 13485 oraz ISO22000.

Nasze preparaty tworzone są w oparciu o wieloletnią współpracę ze specjalistami, liczne badania medyczne oraz szeroką wiedzę na temat stosowanych naturalnych komponentów. Wierzymy, że precyzyjnie dobrane naturalne składniki mogą być wykorzystywane w leczeniu wielu schorzeń z porównywalnym powodzeniem do leków syntetycznych, przy jednoczesnym mniejszym obciążeniu organizmu.

Specjalizujemy się w produktach urologicznych, nefrologicznych oraz ginekologicznych, których unikalność wynika również z nieustającej współpracy ze specjalistami ze środowiska medycznego.

Naszym przepisem na sukces jest nie tylko wysoka jakość produktów oraz jedyne w swoim rodzaju receptury ale również zaangażowany i doświadczony zespół ludzi. Dzięki motywacji i wiedzy naszych pracowników oraz ogromnym pokładom pozytywnej energii firma szybko i elastycznie reaguje na wszelkie zmiany zachodzące na rynku, co skutkuje wyjątkowymi preparatami dostępnymi w przystępnych cenach.

Naszym celem jest zdrowie, naszą dumą jest skuteczność a inspiracją jest natura.